Chytré zrcadlo – Váš pomocník při hubnutí

Ať už zkoušíte zhubnout nebo naopak nabrat svaly, uvítáte možná novinku – chytré zrcadlo. Velmi detailně Vám ukáže jaká je opravdu skutečnost. 


Chytré zrcadlo dostalo jméno Naked (Odhaleno) jako celek ho tvoří tři části – zrcadlo jako takové, váha a aplikace v mobilním telefonu. 

Jak to funguje? Vy si stoupnete na váhu, která Vás během 20 sekund otočí kolem dokola. Zrcadlo, které v sobě má zabudované senzory, si celou Vaši postavu změří. Během minuty se všechna naměřená data přenesou do mobilní aplikace v černobílém zobrazení. Celé Vaše tělo si můžete prohlédnout a dle webových stránek výrobce se navíc dozvíte: „Program dokáže sám podle tvarů určit, jak se v různých částech vašeho těla proměňují svaly a tuk“.

Aplikace Vám ale nabídne i detailní analýzu. Změří, jaké máte v těle procento tuku a autor vynálezu Ed Sclater dodává: „Když vidíte zlepšení, pomáhá vám to u cvičení vydržet“

Možnost na sobě zapracovat dle této analýzy budete moci zhruba od března příštího roku. Pořizovací cena „pravdivého zrcadla“ bude 999 dolarů (zhruba 24 000 Kč).Zdroj

Ajax loader
spam@feldhost.cz