Jaké hazardní hry jsou oblíbené v různých zemích?

Hazardní hry jsou oblíbenou zábavou mnoha lidí po celém světě. Ne všude sice mají taková kasina jako v Las Vegas, ale s přístupem k internetu se možnosti značně zlepšily. V online kasinech je opravdu z čeho vybírat. Možná byste se i divili, jaké všechny hazardní hry existují.

Do kasin, ať už fyzických, či těch online, se vydávají lidé všech společenských vrstev. Nachází zde zábavu, útěk od reality a vzrušení z potenciální výhry. A o jaké hry mají největší zájem? Výzkumy ukazují, že je to různé.

Kanada

V Kanadě vedou blackjack a výherní automaty, a to zejména ve fyzických kasinech. Blackjack si obecně získává na popularitě. Svůj podíl na tom má i rostoucí zájem o poker. Blackjack je totiž také karetní hra, nicméně s jednoduššími pravidly, proto je lepší pro začátečníky.

Las Vegas

Sice jsme se chtěli bavit o jednotlivých státech, avšak Las Vegas, město hříchu, si zaslouží samostatnou zmínku. Hráči ve Vegas dávají přednost automatům, ty tam skutečně generují nejvíce příjmů. Důvod je podle odborníků poměrně jasný. Automaty nevyžadují žádnou dovednost ani úsilí, jsou založeny čistě na štěstí (tedy spíš na algoritmu, který nedovolí, aby kasino prodělalo).

Velká Británie

Čekáte, že v Británii bude oblíbená nějaká typicky britská hra jako bingo? Jste na omylu. Dnešní Britové uznávají blackjack, automaty a francouzskou ruletu. Tyto hry proto nabízí také většina herních společností, jako je například britský Bet365.

Francie

Když už jsme mluvili o Francii, musíme zmínit ruletu. Věděli jste, že byla vynalezena ve Francii? Však „roulette“ je francouzské slovíčko pro „malé kolo“. A Francouzi, jako správní vlastenci, tuhle hru mají ze všech nejradši.

Austrálie

Také Australané nedají dopustit na výherní automaty, familiárně je nazývají „pokies“. Přibližně 80 % Australanů v nějaké formě hraje hazardní hry, což není zrovna malé číslo.

Udělali jsme si pouze rychlý přehled, ve skutečnosti existuje mnohem více hazardních her. Tyhle ale patří k nejoblíbenějším. Jsou jednoduché, nicméně to neznamená, že je jednoduché v nich vyhrát. K výhře potřebujete pořádnou dávku štěstí, většina hráčů o peníze spíš přichází, než aby je množili.

Ajax loader
spam@feldhost.cz