Kudy z nudy: Vyzkoušejte klasický hrací automat Sizzling Hot

Máte rádi hazardní hry, ale zrovna nemusíte do kasina? Pak není nejmenší problém zahrát si pohodlně online. Na internetu se nachází spousty serverů umožňujících hraní těch nejznámějších titulů přímo online. Najít si lze i spousty zajímavých her, které se třeba inspirují nějakými známými hrdiny či jinými postavami. Jestliže tíhnete ke klasice, vsaďte na Sizzling Hot. Jedná se v podstatě o standardní automat, který disponuje celkem pěti otáčejícími se válci. Na bubnech jsou patrné především obrázky ovoce, hvězd a magického čísla 7.

Spousta barev vytvoří tu správnou atmosféru

Kombinace stejných symbolů dokáže rozpálit každého hráče. Sázky jsou viditelně žluté a výhru na černém pozadí uvidíte maximálně přehledně. Jinak je ale automat vyvedený v rudém odstínu. Tempo si každý hráč přizpůsobí sám a může se pomalu oddávat hře. Když se ke všemu ještě přidají věrohodné zvuky cinkajících mincí, jež budete vyhrávat, atmosféra vás skutečně chytí a nepustí.

5 základních podob výher

Automat má 3 řádky. Natočit lze celkem 5 základních variací výher. Veškeré výhry představuje kombinace všech typů symbolů. Na výherní linie jdoucí zleva doprava nebo po obou stranách zařízení určitě dosáhnete. Věrohodnost točení jednotlivých válců je poměrně vysoká, ač není nijak výrazně plynulé. Procesy v automatu se spouští prostřednictvím tlačítka start.

Už jenom vyhrát…

A co výhra? V Sizzling Hot ji poznáte velmi jednoduše. Ukazuje ji totiž symbol nacházející se na straně přístroje. Jestliže stlačíte collect, mince se nahromadí v poli, kde se znázorňuje kredit. Pak už jednoduše budete roztáčet válce dále. Není třeba se obávat žádného velkého zdržování. Hraní má drive především díky absenci zdlouhavých animací. Zmiňovanou hru si lze užít nejen na počítači, ale i v mnohých chytrých zařízeních typu tabletu či smartphonu.

Ajax loader
spam@feldhost.cz