Testování reklamy na Twitteru pro nepřihlášené uživatele

Pro nepřihlášené uživatele sítě Twitter se nyní testuje systém pro zobrazování reklamy. Dle agentury Reuters by Twitter mohl oslovit až o půl miliardy více lidí než nyní. Po zveřejnění této informace stoupla cena akcií společnosti Twitter až o 7,5 procenta.

Nyní se reklama v síti Twitter cílí jen na přihlášené uživatele, což je měsíčně skupina zhruba 320 miliónů lidí. Nicméně reklamní sdělení, které se na Twitteru zobrazí, čtou i neregistrovaní lidé, kterých je zhruba 500 miliónů.

Twitter patří mezi tzv. sociální sítě. Pro přihlášené uživatele nabízí bezplatně možnost psát krátké zprávy do 140 znaků. Před dvěma lety firma vstoupila na newyorskou burzu. V současné době dochází ke zpomalení růstu nově zaregistrovaných účastníků. Firma na to reaguje tak, že se do čela firmy po 7 letech vrátil jeho původní zakladatel Jack Dorsey.

Analytik James Cakmak ze společnosti Monness, Crespi Hardt & Co dodává: "Nejlepší věc, která se pod vedením Jacka Dorseyho děje, je skutečnost, že přehodnocují všechny aspekty svého podnikání. Dříve dělali stále tu stejnou věc a doufali, že se situace změní".

Zdroj

Ajax loader
spam@feldhost.cz