Nový konkurent pro Apple Music a Spotify je tuNejvětší internetový obchod na světě, americký Amazon, spustil novou hudební službu Amazon Music Unlimited. Stal se tak novou konkurencí na hudebním poli zejména pro firmy jako je Apple nebo Spotify. 

Kolik Amazon Music Unlimited stojí?
Pokud jste uživatel reproduktorů Amazon Echo, za službu měsíčně zaplatíte zhruba čtyři dolary (zhruba 100 Kč). V případě, že používáte věrnostní program Prime, měsíčně zaplatíte osm dolarů (zhruba 200 Kč). Ostatní uživatelé zaplatí deset doladů (250 Kč), což je stejná částka, kterou si, dle agentury AP, účtuje konkurence Apple Music a Spotify. 

Společnost Amazon věří, že hudební služba Amazon Music Unlimited přivede nové uživatele k jejímu věrnostnímu programu a tím je přiláká k nákupům na internetovém obchodu Amazon. Uživatelé, kteří se věrnostního programu již účastní, mohou využívat také bezplatnou službu Amazon Prime Music, jenž ovšem nabízí menší počet písniček na výběr. 

Uvedením projektu Amazon Music Unlimited na hudební scénu společnost Amazon doufá ve zvýšení poptávky po reproduktorech Echo. Těch by se, podle informací serveru The information, mělo prodat letos tři milióny a napřesrok by jejich prodej chtěla společnost Amazon navýšit až na deset miliónů kusů.

 

Zdroj

Ajax loader
spam@feldhost.cz