Co byste měli vědět o vkladu a výběru peněz v online kasinech

Do kamenného kasina přijdete s papírovými bankovkami, v online podobě je ale vše jinak. Než vůbec začnete hrát, musíte si na svůj hráčský účet „dobít“ peníze a existuje celá řada možností, jak se to dá udělat.

Když s hraním začínáte, je vhodné využívat tzv. demo účet. Nabízí ho velká spousta kasin a jde o účet, kde si můžete vyzkoušet hry za virtuální peníze. Žádné vlastní peníze tedy neposíláte, hrajete jen tak pro zábavu – také není možné získat skutečnou výhru. Jde ale o dobrou příležitost trochu se seznámit s prostředím kasina, případně se hrami.

Upozornění: Na demo účtech je obvykle snazší vyhrát, kasino se vás snaží nalákat. Za reálné peníze už se vám tolik dařit pravděpodobně nebude.

Vyberte si vhodnou platební metodu

Kasina vychází hráčům vstříc. Téměř všude je možné zaplatit platební kartou a bankovním převodem, obvykle jsou k dispozici i další varianty. Někdy nabízí bankovní převod v online kasinu, předplacenou Paysafecard, platební metody PayPal a Skrill. Vyberte si, co se vám hodí. Jen mějte na paměti, že klasický bankovní převod může trvat i několik pracovních dnů, lepší jsou tzv. okamžité převody.

Pečlivě si hlídejte minimální limity

Drtivá většina kasin má stanovený nějaký minimální limit, tedy minimální možnou částku, již je možné vložit. Stejné pravidlo platí pro výběry peněz, peníze lze opět vybírat až od určité částky. Tyto limity si předem zjistěte, abyste nebyli překvapení.

Neváhejte využít bonusy za vklad

Online kasin je celá řada, a tak musí bojovat o zákazníky. Jednou ze strategií boje je nabízet bonusy za vklady, ke vloženým penězům lze získat třeba 50 % částky navíc. Využívejte tyto bonusy, avšak nezapomeňte si číst jejich podmínky. Někdy je nutné je využít na konkrétní hře, nemůžete s nimi vyhrát reálné peníze apod. Jak říkáme v Česku, nenechte se opít rohlíkem.

Ajax loader
spam@feldhost.cz